header image
 

All posts in Duben, 2016

Rozběhly se všechny fotbalové soutěže, začali jsme proto navštěvovat spoustu fotbalových zápasů. Nejčastěji chodíme na zápasy v Měcholupech, ale byli jsme i na divizním zápase Klatovy vs Milevsko.

Největší zápas, který jsme zatím navštívili, byl odvetný zápas semifinále MOL CUPu Viktoria Plzeň vs Mladá Boleslav. Gól jsme sice neviděli, ale i tak to byl pro všechny skvělý výlet. Děkujeme moc Viktorii Plzeň za vstupenky a přejeme hodně sportovních úspěchů.

Děkujeme. Účastníci zájezdu.

V průběhu ledna a února jsme díky ochotě ze strany HC Škoda Plzeň navštívili  2 zápasy Tipsport extraligy v ledním hokeji. Jednalo se o zápasy se Zlínem a Spartou. I když oba dva zápasy INDIÁNI nakonec prohráli, (se Spartou až v prodloužení), výlet jsme si všichni moc užili. Seděli jsme hned za střídačkou, všechno dění na ledě jsme měli jako
na dlani. Nejlepší ze všeho byla atmosféra, kterou vytvořili úžasní fandové HC Škoda Plzeň. Chtěli bychom poděkovat klubu HC Škoda Plzeň za umožnění těchto výletů a popřát hodně sportovních úspěchů ve zbytku sezóny, hlavně pak v play off. A také sportovní štěstí a žádná zranění.

Děkujeme!!! Účastníci zájezdů.