Aquapalace Praha

V pondělí, 2/12/2019, jsme díky nabídce NADAČNÍHO FONDU VERONIKY KAŠÁKOVÉ měli možnost navštívit Aquapalace
v Praze – Čestlicích.

Ráno jsme, vybaveni balíčky s jídlem, které nám připravily paní kuchařky, nastoupili do připraveného autobusu, který nás odvezl do Prahy. Cestou jsme se ještě zastavili na Rudné u MC Donald´s a nakoupili každý dle chuti.

Už pohled na Aquapalace z venku dával jasně najevo, že nás čeká den plný úžasných zážitků, které zatím většina z nás ještě nezažila. To co jsme viděli uvnitř, však předčilo naše očekávání. Všichni si užili rozmanitost celého areálu, především tobogánů a odnesli si celou řadu zážitků, na které budou rádi vzpomínat.

Celý den utekl opravdu rychle. Nikomu z nás se nechtělo Aquapalace opustit, ale nedalo se nic dělat. Cestu zpět nám zpříjemnil pan řidič, který nás provezl Prahou a my jsme mohli obdivovat adventní výzdobu i nasvícené některé památky.

Tento společný výlet dětí a vychovatelů se opravdu povedl. Všichni věříme, že se tato, pro nás úžasná akce, ještě bude opakovat.

Chtěli bychom poděkovat NADAČNÍMU FONDU VERONIKY KAŠÁKOVÉ za to, že nám byl tento zážitek umožněn. A také poděkovat za to, co pro děti v dětských domovech dělá.

 

DĚKUJEME!!!

IMG_20191202_122626IMG_20191202_115457IMG-20191210-WA0003IMG-20191210-WA0001

You can leave comments by clicking here, leave a trackback at https://wp.ddsmecholupy.cz/aquapalace-praha/trackback/ or subscribe to the RSS Comments Feed for this post.