MS v softballu 2019 – Praha

Na závěr školního roku, ve čtvrtek 20/6/2019, vyrazili chlapci ze IV. rod. skupiny z DDŠ Měcholupy se svým sk. vychovatelem na další sportovní výlet – tentokrát na dva zápasy MS v softballu konané v krásném areálu ve Svoboda Parku v Praze. Jednalo se o zápasy Venezuela – USA (4 – 7) a Dánsko – Singapur (5 – 3).

Líbila se nám atmosféra vytvořená především žáky škol, kteří, stejně tak jako my, přijali pozvání organizátorů, a na MS se přišli podívat. Objevovala se i spousta vlajek. Rovněž bylo zajímavé, jak si hráči po zápase, ještě v dresech, bez problémů sedli mezi návštěvníky. Rozdávali úsměvy, podepisovali se a neodmítli ani „selfíčka“. Jaký rozdíl oproti jiným, masovějším sportům, kdy po zápase zmizí hráči do šaten a fanoušci se k nim téměř nedostanou. V areálu jsme si také vyzkoušeli různé připravené soutěže a také naše schopnosti v typicky softbalových dovednostech, jako je odpalování míčku softbalovou pálkou nebo chytání míčku do softbalové rukavice. Velmi kvalitní a pestré bylo také občerstvení, které jsme také ochutnali.

Děkujeme organizátorům za vstupenky a umožnění našeho výletu, stejně tak za představení tohoto krásného sportu, se kterým se někteří z nás setkali poprvé v životě.

 Děkujeme!!!!

Účastníci zájezdu

You can leave comments by clicking here, leave a trackback at https://wp.ddsmecholupy.cz/ms-v-softballu-2019-praha/trackback/ or subscribe to the RSS Comments Feed for this post.