Navázání spolupráce s Hospicem sv. Lazara v Plzni

Vánoční svátky jsou snad nejkrásnějšími svátky v roce. Ne všichni ale mají to štěstí strávit je doma, mezi svými. V těchto dnech si uvědomujeme, že blízkost člověka je hodnotou, která nemá protiváhu v penězích. Řada z nás se vrací domů na Vánoční prázdniny, někteří ale víme, že trávit Vánoce s rodinou, nemusí být samozřejmostí. Napadlo nás, že jsou mezi námi také staří a nemocní lidé, kterým bychom mohli zpříjemnit chvilky života naším zájmem o ně, přáním krásných a klidných Vánočních svátků….a snad nejen to.

Oslovili jsme tedy hospic Sv. Lazara v Plzni, jmenovitě pana Viktora Gliera, který má na starosti styk s veřejností a nabídli jsme se, že se v průběhu celého roku budeme o nemocné v tomto zařízení starat alespoň tím, že je potěšíme přáními a drobnými dárky na různá výročí a svátky. Náš nápad se setkal s velkou odezvou a počínaje letošními Vánočními svátky navazujeme naši vzájemnou spolupráci s tímto zařízením alespoň tak, jak to dokážeme a jak můžeme. Máme radost, že můžeme alespoň maličko potěšit pacienty, kteří možná prožívají poslední chvíle svého života.

Děti a vychovatelky rodinné skupiny 1. …a jejich patronát nad hospicem Sv. Lazara v Plzni

Martin, Vojta, David, Tomáš, Patrik, Adrian

You can leave comments by clicking here, leave a trackback at https://wp.ddsmecholupy.cz/navazani-spoluprace-s-hospicem-sv-lazara-v-plzni/trackback/ or subscribe to the RSS Comments Feed for this post.