Návštěva fotbalového utkání

V sobotu, 2/12/2017, vyjeli někteří chlapci z DDŠ Měcholupy na výlet do Prahy. Nejdřív jsme zajeli do OC Chodov, kde měli chlapci rozchod a měli možnost koupit si nějaké dárky pod stromeček. Poté jsme se přesunuli k hlavnímu cíli našeho výletu, a to na Julisku, kde jsme se šli podívat na zápas HET ligy ve fotbale Dukla Praha – Teplice.  Zde jsme se již měli skoro jako VIP hosté. Hned na uzavřeném parkovišti Dukly, kam nám byl umožněn vjezd, se nás ujal sportovně – technický manažer FK Dukla Praha pan Mgr. Jiří Kos. Hned jsme dostali dárek v podobě plakátu „A“ týmu Dukly s podpisy některých hráčů. Bylo to pro všechny překvapení. Pan Kos nám předal vstupenky na zápas a osobně nás dovedl na tribunu, kde jsme si mohli vybrat místa, odkud se chceme na fotbal dívat. Další překvapení na sebe nedalo dlouho čekat a my dostali každý poukázku na klobásu, která byla moc dobrá a ještě nás v chladném počasí i zahřála. Zápas se Dukle nepovedl dle představ, prohrála 0 – 2. My se omlouváme, že jsme nepřinesli štěstí a doufáme, že příště se zadaří víc. Po zápase jsme vyrazili vyzdobenými ulicemi Prahy zpět do Měcholup. Po návratu jsme plakát pověsili na nástěnku na obývacím pokoji, aby byl všem na očích a aby nám mohl připomínat pěkný výlet.

Chtěli bychom Dukle, a především panu Kosovi, velice poděkovat a popřát spoustu sportovních i osobních úspěchů v příštím roce a klidné, krásné Vánoce. Všem chlapcům i vychovatelům se výlet líbil, byl to příjemně strávený den a i chování chlapců bylo v pořádku. Možná jsme založili novou tradici, což by bylo moc fajn.
Děkujeme!!!!!
Účastníci zájezdu

You can leave comments by clicking here, leave a trackback at https://wp.ddsmecholupy.cz/navsteva-fotbaloveho-utkani/trackback/ or subscribe to the RSS Comments Feed for this post.