Rallye Šumava

Opět po roce (26/4/2019) jsme vyrazili na jeden z největších sportovních podniků v okrese Klatovy – Rallye Šumava Klatovy, Historic Vltava rallye a Rallye Šumava legend. Výletu se zúčastnili chlapci IV. rod. sk. a dívky V. rod. sk. DDŠ Měcholupy společně se svými sk. vychovateli. Tentokrát jsme si vybrali nejznámější rychlostní zkoušku celé rallye, Čínovský okruh. Záměrně jsme vybrali prostor startu, kde jsme nejen viděli každý závodní automobil projet 3x, ale také jsme si mohli prohlédnout jednotlivé vozy při pomalém příjezdu a stání na startovním roštu. Také jsme využili možnosti občerstvení u stánků s limonádou. Škoda, že se ke konci pokazilo počasí, kdy teplota klesla během pár okamžiků o několik stupňů a my odcházeli celí prokřehlí zpět do auta ještě před odjetím všech automobilů.

Chtěli bychom poděkovat PAMK, obzvláště panu Jiřímu Nejdlovi za volné vstupenky. Zároveň přejeme mnoho úspěšně pořádaných akcí.

Děkujeme!!!

Účastníci zájezdu

You can leave comments by clicking here, leave a trackback at https://wp.ddsmecholupy.cz/rallye-sumava-2/trackback/ or subscribe to the RSS Comments Feed for this post.