Sportovní dvojboj

V neděli 2/12/2018 a v pondělí 3/12/2018 měli chlapci z IV rod. skupiny a vybraní chlapci z dalších rodinných skupin ve znamení výletů za sportem. V neděli jsme navštívili zápas Fortuna ligy ve fotbale Viktoria Plzeň – Sigma Olomouc. Počasí nám sice nepřálo, takže než jsme došli od auta, byli jsme dost promoklí, ale na stadionu jsme byli před deštěm a větrem chráněni hlavní tribunou. Měli jsme domácí střídačku, v provedení designu plechovky od piva, přímo před sebou. Plzeň vyhrála 2 – 0. To byl pro nás byl hlavní zážitek, který jsme díky poskytnutým vstupenkám od Viktorky měli. Zároveň někteří chlapci, kteří byli na víkendových pobytech doma, ušetřili i spoustu času a peněz, protože měli povolený sraz s vychovatelem v Plzni, podívali se na zápas a po něm se společně všichni vraceli služebním automobilem zpět do DDŠ. Cestou jsme si ještě prohlédli vánoční výzdobu Plzně a zopakovali si dopravní značky.

V pondělí čekal trochu pozměněnou sestavu chlapců další výlet, tentokrát do Prahy na MS ve florbalu. Díky organizačnímu výboru jsme se byli podívat
na zápasech Švédsko – Norsko a Finsko – Dánsko. Jednalo se tedy o zápasy 2 nejlepších týmů světa a největších favoritů na titul Mistra světa. Viděli jsme spoustu branek, Švédové vyhráli 9 – 1 a Finové 7 – 1. Všichni jsme byli překvapeni rychlostí, se kterou dokáží hráči ovládat míček a lehkostí, s jakou dokáží dávat góly – až nám bylo líto brankářů, kteří, i když dostali hodně gólů, byli nejlepšími hráči svých týmů. Úžasná byla také atmosféra, o kterou se fantasticky starali maskoti i hlasatelé. Výlet byl velice povedený, všichni jsme si ho moc užili a získali mnoho zážitků. Chlapci si pochutnali na místním občerstvení, koupili suvenýry a dokonce získali podpisy od hráčů.

Chtěli bychom poděkovat za možnost se takovýchto výletů zúčastnit a popřát všem mnoho sportovních i osobních úspěchů letos i v příštím roce.

Účastníci zájezdu!

You can leave comments by clicking here, leave a trackback at https://wp.ddsmecholupy.cz/sportovni-dvojboj/trackback/ or subscribe to the RSS Comments Feed for this post.